Folytatódik a felmelegedés

Folytatódik a felmelegedés

Tovább melegszik az idő a következő két hétben, egyes régiókban 36-37 Celsius-fokos csúcsértékekre is számítani lehet – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) június 22. és július 5. közötti időszakra vonatkozó előrejelzéséből, olvasható az Agerpres hírében.

A Bánságban és Körösvidéken hétfőn és kedden 28-30 fokos maximumokra lehet számítani, aztán itt is fokozódik a hőség, 31-33 fokos, június 27. és július 2. között pedig 34-37 fokos csúcsértékekkel. A minimumok 15 és 19 Celsius-fok között változnak. Szerdáig számítani lehet némi esőre, majd július 2. és 5. között szintén előfordulhatnak záporok, zivatarok.

Categories: Aktuális, Slider

Write a Comment

<

Nem vagyok robot : *