Dadogós kezdés után magabiztosan nyert az ICIM Szlovákiában

Kincstári félelemmel utazott el az aradi V.Goldiş-ICIM női kosárlabda csapat a Közép-Európai Kupa (CEWL) ma esti, újabb találkozójára, Szlovákiába. Szerencsére, a Piestanske Cajki csupán a mérkőzés első felében ijesztett rá az aradi lányokra, akik aztán átvették az irányítást s magabiztosan, 64-81-re behúzták a meccset. Az első negyedben az ICIM szenvedett, a második negyed felénél a hazaiak még 39-38-ra vezettek, a harmadik negyedben viszont már olajozottan működött a csapat. Az ICIM győzelméhez Simmons 21 ponttal (1×3), Broomfield 16-tal, Engleman 15-tel, Crăciun és Brosovszky 9-9-cel, Milovanovic 7-tel járult hozzá. Az idegenbeli győzelemmel a sárga-kékek már biztos továbbjutók a csoportkőrből.

(Fotó: illusztráció  -sportarad.ro)

Categories: Slider, Sport