Lélegzetvétel : Brăila-UTA 3-4

Az öltöző körüli fegyelmezetlenségek és szerződésbontások, a késlekedő fizetések nem sok jóval kecsegtettek a mai találkozó előtt. Mégis, iól indult a mérkőzés az aradiaknak, hisz a 15. percben büntetőből Hlistei révén vezetést szereztek, majd a 26. percben Curtuiuş nyolc méterről vágta be a labdát a házigazdák hálójába: 0-2. A Brăila a 45. percben Frunză góljával a félidő lefújása előtt 11-esből szépített, az 53. percben pedig ki is egyenlítettek.
Ekkor úgy tűnt, hogy az aradiak mégsem ijednek meg, hogy pontot, pontokat veszíthetnek a Duna-parti városban, és a 66. percben Florea ismét vezetéshez juttatja az UTÁ-t, majd a 82. percben bebiztosítja a piros-fehérek három pontját. A Brăila a 84. percben, szerencsés szabadrúgással még szépített.
A következő fordulóban, november 25-én 11.00 órától UTA-FC Argeş a világosi pályán, a megkapaszkodáshoz a középmezőnyben az aradiaknak feltétlenül győzniük kell.