A román Szuperliga 2022-2023-as rajtja július 15-én lesz, az aradiak az első fordulóban a FC Argeş otthonába látogatnak.
A teljes őszi menetrend:
1.forduló
ACS Petrolul Ploieşti – FC Voluntari;
FC Argeş – UTA Arad;
Universitatea Craiova – Sepsi OSK;
FCSB – Universitatea Cluj;
CFR Cluj – Rapid Bucureşti;
Farul Constanţa – U Craiova 1948;
AFC Hermannstadt – CS Mioveni;
FC Botoşani – Chindia Târgovişte.
2.forduló
UTA Arad – Petrolul;
Sepsi – FC Argeş;
Universitatea Cluj – Universitatea Craiova;
FC Rapid – FCSB;
U Craiova 1948 – CFR Cluj;
CS Mioveni – Farul Constanţa;
Chindia Târgovişte – Hermannstadt;
FC Voluntari – FC Botoşani;
3. forduló
Petrolul – Sepsi;
FC Argeş – Universitatea Cluj;
Universitatea Craiova – FC Rapid;
FCSB – U Craiova 1948;
CFR Cluj – CS Mioveni;
Farul Constanţa – Chindia Târgovişte;
Hermannstadt – FC Botoşani;
FC Voluntari – UTA Arad;
4.forduló
Universitatea Cluj – Petrolul;
FC Rapid – FC Argeş;
U Craiova 1948 – Universitatea Craiova;
CS Mioveni – FCSB;
Chindia Târgovişte – CFR Cluj;
FC Botoşani – Farul Constanţa;
Sepsi – UTA Arad;
Hermannstadt – FC Voluntari;
5.forduló
Petrolul – FC Rapid;
FC Argeş – U Craiova 1948;
Universitatea Craiova – CS Mioveni;
FCSB – Chindia Târgovişte;
CFR Cluj – FC Botoşani;
UTA Arad – Universitatea Cluj;
Farul Constanţa – Hermannstadt;
FC Voluntari – Sepsi;
6.forduló
U Craiova 1948 – Petrolul;
CS Mioveni – FC Argeş;
Chindia Târgovişte – Universitatea Craiova;
FC Botoşani – FCSB;
FC Rapid – UTA Arad;
Hermannstadt – CFR Cluj;
Universitatea Cluj – Sepsi;
Farul Constanţa – FC Voluntari;
7.forduló
Petrolul – CS Mioveni;
FC Argeş – Chindia Târgovişte;
Universitatea Craiova – FC Botoşani;
UTA Arad – U Craiova 1948;
FCSB – Hermannstadt;
Sepsi – FC Rapid;
CFR Cluj – Farul Constanţa;
FC Voluntari – Universitatea Cluj;
8.forduló
Chindia Târgovişte – Petrolul;
FC Botoşani – FC Argeş;
CS Mioveni – UTA Arad;
Hermannstadt – Universitatea Craiova;
U Craiova 1948 – Sepsi;
Farul Constanţa – FCSB;
FC Rapid – Universitatea Cluj;
CFR Cluj – FC Voluntari;
9.forduló
Petrolul – FC Botoşani;
UTA Arad – Chindia Târgovişte;
FC Argeş – Hermannstadt;
Sepsi – CS Mioveni;
Universitatea Craiova – Farul Constanţa;
Universitatea Cluj – U Craiova 1948;
FCSB – CFR Cluj;
FC Voluntari – FC Rapid
10.forduló
Hermannstadt – Petrolul;
FC Botoşani – UTA Arad;
Chindia Târgovişte – Sepsi;
Farul Constanţa – FC Argeş;
CS Mioveni – Universitatea Cluj;
CFR Cluj – Universitatea Craiova;
U Craiova 1948 – FC Rapid;
FCSB – FC Voluntari;
11.forduló
Petrolul – Farul Constanţa;
UTA Arad – Hermannstadt;
Sepsi – FC Botoşani;
Universitatea Cluj – Chindia Târgovişte;
FC Argeş – CFR Cluj;
FC Rapid – CS Mioveni;
Universitatea Craiova – FCSB;
FC Voluntari – U Craiova 1948;
12.forduló
CFR Cluj – Petrolul;
Farul Constanţa – UTA Arad;
Hermannstadt – Sepsi;
FC Botoşani – Universitatea Cluj;
Chindia Târgovişte – FC Rapid;
FCSB – FC Argeş;
CS Mioveni – U Craiova 1948;
Universitatea Craiova – FC Voluntari;
13.forduló
Petrolul – FCSB;
UTA Arad – CFR Cluj;
Sepsi – Farul Constanţa;
Universitatea Cluj – Hermannstadt;
FC Rapid – FC Botoşani;
U Craiova 1948 – Chindia Târgovişte;
FC Argeş – Universitatea Craiova
FC Voluntari – CS Mioveni;
14.forduló
Universitatea Craiova – Petrolul;
FCSB – UTA Arad;
CFR Cluj – Sepsi;
Farul Constanţa – Universitatea Cluj;
Hermannstadt – FC Rapid;
FC Botoşani – U Craiova 1948;
Chindia Târgovişte – CS Mioveni;
FC Argeş – FC Voluntari;
15.forduló
Petrolul – FC Argeş;
UTA Arad – Universitatea Craiova;
Sepsi – FCSB;
Universitatea Cluj – CFR Cluj;
FC Rapid – Farul Constanţa;
U Craiova 1948 – Hermannstadt;
CS Mioveni – FC Botoşani;
FC Voluntari – Chindia Târgovişte.
Mostantól a román első osztályban is lesz VAR.
Fotó: facebook