Főoldal
Videó
Impresszum
Kapcsolat
Aktuális
Életstílus
Gazdaság
Környékünk
Sport
Levéltári lapozó
Mórczika
Haász Tibor hozta a kötelezőt
0
0
0
0
2016-06-05
Haász Tibor, Tőzmiske RMDSZ-es polgármestere is sikeresen újrázott, újabb mandátumot szerzett.
Categories:
Aktuális
,
Slider
Related Articles
Az aradi Astra Trans Carpatic is beszállt a nyomkövetésbe
Katonai sorozó és néptánctalálkozó Pécskán
A sportminiszter olimpiai ezüstérmes
Egy napig tartott az UTA-játékosok sztrájkja
Aradi Kamaraszínház: újabb hét, újabb előadások
Nem sikerült feltörni a széfet
Kedden hallgatják meg a minisztereket, szerdán szavaznak
Határnyitási évforduló, polgármesterek találkozója Battonyán