Váratlan vízilabda-eredmény: UTA-Motru 5-3

A vendégcsapat egy pillanatig sem hagyott kétséget afelől, hogy nyerni jött Aradra, ám a mérkőzés mégis úgy indult, hogy az aradiak sima, akár gólzáporos győzelmet aratnak: Székely Szabolcsnak két gyors góljával (15. és 22. perc) megnyugtató előnyhöz jutottak. Csakhogy a Minerul nem tört össze, a 24. percben büntetőből szépítettek, majd a 36. percben Iclănzan révén kiegyenlítettek.
A második félidő második percében aztán Székely 11-esből ismét előnyhöz juttatta az UTA-t, az 55. percben pedig Voicu hatalmas szabadrúgás-góllal növelte az aradiak előnyét. Mindössze tíz percig tűnt úgy, hogy végre megvan a meccs, amikor a Motru újabb gólt szerzett: 4-3. A véghajrá izgalmas volt, a hosszabbításban aztán Burlă beállította a végeredményt.