Főoldal-5
Székely szüreti bál Pécskán
Szeptember 13-án harmadik alkalommal szervezik meg Pécskán a Székley Szüreti Bálat.
Lebontják az egykori onkológiát
Bontják Aradon az egykori onkológiát, amelyik évtizedekig működött a Şt. Augustin Doinaş utcában. A restitúciós törvény alapján az egykori tulajdonosok visszakérték és visszakapták, az épületet, ezért akkor a városi kórházba
Vadász Közéleti Konferencia Füzesgyarmaton
Szeptember 26-28. között szervezik meg a Békés megyei Füzesgyarmaton a Vadász Közéleti Konferenciát. A szervezők aradi vadászokat is szeretettel várnak.
I. Kalypsoland Kupa
Remek kezdeményezés a tornyai Kalypsoland kutyaképző és panzió részéről.
Új útvonalon a Vörös Ökörtől induló buszok
A módosítás ideiglenes, amíg túrják a Decebal sugárutat.
Megadóztatnák a központi fűtést egyénire váltókat
A PSD-kormány már nem tudja, milyen újabb adóval sanyargathatná az állampolgárokat, s a legújabb találmánya környezetszennyezési adó azokra, akik a központi fűtést a lakótömbökben sajátra váltották
Rohamosan csökken a Galleria pláza értéke
Három évvel a megnyitás után remény sincs a beruházás megtérülésére.
