Állást fordított és győzött az UTA

Két sportcsatorna is közvetítette, így az egész ország élőben láthatta, ahogyan az UTA nehézkes kezdés után belelendül a játékba és fölényesen legyőzi a Chindia Târgoviştet.
A dâmboviţaiak már a 18-ik percben gólt lőttek, de Man a szünet előtt nem sokkal kiegyenlítette az állást, a második félidőben pedig Copil és Rus is kapuba talált, így lett a végeredmény 3-1.
A szurkolók hangosan méltatták a játékosok kitartását, Nagy Roland vezetőedző is büszke volt pragmatizmusukra, az öltözőben pedig ünnepi hangulat volt a meccs után.
A rájátszás nyolcadik fordulójában hazai pályán elért győzelemnek köszönhetően az aradi csapat a második helyre került, de a következő két forduló dönti el, hogy a három esélyes csapat közül az UTA feljut-e az első osztályba.
Az aradiak másik riválisa, a Gaz Metan Medgyes Brassóban győzött és átvette a vezetést, 37 ponttal.

Categories: Aktuális, Slider