Nyikorgós játékkal nyert az UTA

Ötlettelen, lendületlen játékot produkált ma délután az UTA a tavaszi idény nyitó mérkőzésén a Viitorul Municipal Craiova ellen, s jól teszik, ha gyorsan elfelejtik a mai mérkőzést, és csendben elkönyvelik a három pontot és a 3-1-es (1-0) győzelmet. Mert habár az új csatárszerzemény, Székely Szabolcs már a 12. percben megszerezte a vezetést az aradiaknak, az UTA nem élt a megnyugtató első góllal, csak támadgattak, tologatták a labdát, azt is inkább hátra, mint előre. Szünet után aztán megbosszúlta magát a toszogatás, s az oltyánok egy óriási védelmi hiba után az 50. percben kiegyenlítettek.
A kerekek nehezen pörögtek fel, végül a 72. percben Hlistei, majd hét perccel később Filaret talált a vendégek hálójába, s állt be a 3-1-es végeredmény. Az már biztos, hogy a hosszú téli szünet nem tett jót a csapatnak, ha sürgősen nem változik a hozzáállás, akkor esélyük sincs a II. Ligába feljutni.