Győzelemmel zárta az őszi évadot az UTA

Nehéz mérkőzésen szerezte meg az UTA idegenben az amúgy „kötelező” három pontot, miután 4-2 arányban legyőzte a Vajdahunyadot. A 24. percben a Vajdahunyad tizenegyessel jutott előnyhöz, az aradiak Voicu lövésével a 33. percben egyenlítettek, majd a 45 percben Ousmane góljával megszerezték a vezetést is. A második félidőben Burlă szabadrúgásába beleér egy vajdahunyadi védő, a labda pedig a hálóba vágódik: 1-3. A hazaiak ekkor sem adták fel, a 79. percben Făgărăşanu szlalomja után csökkentik a különbséget, végül egy perccel később Strătilă szemfüles lövésével áll be a végeredmény: Vajdahunyad-UTA 2-4.
A lényeg, hogy megvan az aradiaknak áhított három pont, folytatás tavasszal, addig remélhetőleg az UTA sikeresen erősít és feljut a II. Ligába.

(Fotó: sportarad.ro)

Categories: Slider, Sport