UTA-Kisbecskerek 2-2

Hiába próbált a csapat a rangadó előtt kifele laza és optimista hangulatot árasztani, újabb két pontot vesztettek hazai pályán. Pedig a találkozó jó indult, az UTA már a 16. percben megszerezte a vezetést Voicu 11-es góljával, de a Nuova Mama Mia egy perccel a félidő lefújása előtt Radu, vinklibe vágott bombagóljával egyenlített. A vendégek az 54. percben Silaghi révén megszerezték a vezetést, s ettől a pillanattól kezdve az UTA egyre idegesebben játszott, ám a 78. percben sikerült kiegyenlíteni Botiş fejes góljával.
A Mama Mia 10 emberrel fejezte be a mérkőzést, s az 5 perc ráadás sem segített, az aradiak nem tudták berúgni a győztes gólt.
Mivel a Borossebes is nyert a Pandurii II ellen (2-0), az UTA-nak nem sikerült feljebb lépni.

(Aradi Nap fotó: elmaradt a szurkolók öröme)

Categories: Slider, Sport