Az UTA négy simával tömte ki a Borosjenőt

Ma Borosjenőben az UTÁ-nak mindössze 15 percre volt szüksége, hogy megszerezze az első, és a csapatot megnyugtató gólt: Strătilă beadását Rus három méterről vágta a hálóba. Az első félidőben az aradiak meggyőző mezőnyfölényben játszottak, a hazaiaknak csupán néhány, ártalmatlan ellentámadás jött össze. A 62. percben ismét Strătilă adta be a labdát, és Sorin Botiş látványos ollózással növelte az aradiak előnyét. A hazaiak alig indítják el útjára a labdát, a 62. percben az alig egy perccel korábban beállt Hlistei három gólra növeli az UTA előnyét. A 71. percben kapu előtti kavarodás után Leucuţa beállítja a végeredményt: Borosjenő-UTA 0-4.
Az aradiaknak pont erre a magabiztos győzelemre volt szükségük a jövő heti, Mama mia elleni hazai mérkőzés előtt.

(Aradi Nap fotó: illusztráció

Categories: Slider, Sport